roletygliwice.pl

Pod tym adresem internetowym (roletygliwice.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Wynajmowane serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wpisywanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Tego typu domeny wiele łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem adresu dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wynajdziemy na pewno odpowiednią domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak powstają treści dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób znajdziemy rzeczy, które zainteresują potencjalnych czytelników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy sami: tworzymy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały kryteria optymalizacji strony w Google. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Korzystamy fotografie z największych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz dostarczyć naszej firmie swoje fotografie, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi wykonaną przez nasz zespół stronę z prośbą o zaakceptowanie. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich poprawek. Bezpłatnie poprawimy serwis.


8. Do kogo jest adresowana ta propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zasugerować własny swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to sprawnie zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za napisanie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, wyślij mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!